021-40440433

طراحی ساخت ماشین آلات

در بهپو ماشین آلات و سیستم های مکاترونیکی یکپارچه، با طراحی اختصاصی برای ارضای خروجی ها و قیود کاری مدنظر کاربر، با در نظر گرفتن طول عمر بهینه و حداقل سازی پروسه های تعمیر و نگهداری، طراحی و ساخته می شود.

ساخت دستگاهی که بتواند در طول عمر در نظر گرفته شده آن با حداقل هزینه های مالی و زمانی تعمیر و نگهداری، عملکردی مطلوب داشته باشد، فرایندی پیچیده و چند تخصصه، و مستلزم تجربه کاری بالا و مدیریت سیستماتیک می باشد.

در این گام شرکت بهپو ارتباط بین یک سیستم و اجزای آن را درک کرده و با استفاده از حوزه های تخصصی خود مانند تحلیل و شبیه سازی عددی، کنترل و اتوماسیون، متالورژی، سخت افزار و نرم افزار سیستم های کنترل دیجیتال، انواع ماشین کاری دقیق، لایه نشانی و... ماشین آلات مورد نظر را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

در بهپو مهندسی روز دنیا در رشته های مختلف به طور یکپارچه و هماهنگ در خدمت مهندسان شرکت قرار می گیرد و جهت اطمینان از کیفیت محصول و رفع نقوص احتمالی، کلیه قطعات و زیرسیستم ها در طی فرایند ساخت، تست ها و کنترل کیفی سختگیرانه از پیش تعیین شده را طی می نمایند.

 

حاصل تلاش ما در بهپو انجام ده ها پروژه مختلف صنعتی و پژوهشی در حوزه ماشین آلات سفارشی می باشد. این محصولات رنج وسیعی از ماشین آلات، از ربات مینیاتوری کمک جراح، تا دستگاه های عظیم به کار رفته در صنعت نفت و پتروشیمی را شامل می شود. تعهد به کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش سبب شکل گیری روابط بلند مدت ما با مشتریان و شرکای خود گردیده است.