021-40440433

اهداف و ماموریت‌ها

1-   به کارگیری دانش و تکنولوژی نوین در جهت ارائه خدمات مهندسی و ساخت تجهیزات صنعتی.

2-    توسعه بازار محصولات به کشورهای حوزه غرب آسیا.

3-    سرمایه گذاری در طرح های خوش آتیه دانش بنیان.

توانمندی‌ها

۱-    اجرای پروژه‌های چند تخصصی در حوزه‌های مکانیک و مکاترونیک

۲-    تدوین و ارزیابی راه حل های تکنولوژیک در حوزه مکانیک و مکاترونیک

۳-    مهندسی معکوس، دستیابی و بومی‌سازی دانش قطعات و دستگاه‌های موجود

۴-    طراحی و تدوین مستندات فنی ماشین‌آلات

۵-    شبکه ارتباطی قوی با شرکت‌های مهندسی و دانش‌بنیان در حوزه‌های مکانیک، الکترونیک و ساخت و تولید

بهپو فناوری نوین

شرکت بهپو فناوری نوین، در سال 1389 توسط تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با هدف به‌کار‌گیری دانش نوین مهندسی در صنعت کشور تاسیس گردید. آرمان ما تشکیل مجموعه­ای نظام ­مند، خلاق و همگام با دانش روز به منظور برطرف کردن بخشی از کاستی­های اساسی صنایع کشور تعیین گردید. این هدف در دو سال اول فعالیت، از طریق انجام پروژه‌های مکاترونیکی، در قالب قراردادهای توسعه­ ای و با جذب نیروهای مستعد از دانشگاه‌های برتر کشور پیگیری گردید. با عبور از مرحله آغازین رشد شرکت (start up) و تحقق نسبی اهداف اولیه، فاز رشد با هدف گذاری جدید و تعیین محدوده کاری مشخص آغاز شد. در تعیین محدوده کاری شرکت پارامترهای زیر مد نظر قرار گرفت.

-         استفاده از کارشناسان فنی و خلاق شرکت در جهت برطرف کردن نیازهای روز صنعت داخلی

-         قابلیت توسعه پایدار از نظر کمی و کیفی

-         متناسب با شرایط اقتصادی کشور و منطقه

-         قابلیت هم گام شدن با صنعت چهانی به منظور ارتباط و تبادل با سایر کشورها

بر این اساس، شرکت با بررسی تمامی جوانب یاد شده، در سال 1391 حوزه طراحی و ساخت ماشین ­آلات صنعتی را به عنوان حوزه عمومی فعالیت خود انتخاب نمود. در ابن حوزه، انجام فعالیت­های مشاوره، مهندسی معکوس و طراحی و ساخت دستگاه­های سفارشی با رویکرد توسعه محصول در دستور کار شرکت قرار گرفت. تا کنون، شرکت بهپو فناوری نوین همکاری گسترده­ای با مراکز و شرکت­ های صنعتی گوناگون به منظور طراحی و ساخت ماشین ­آلات سفارشی مورد نیاز این صنایع داشته است. این امر سبب گسترش شبکه ارتباطی ما و افزودن بر تجربیات ارزشمند متخصصان و مدیران این شرکت گردیده است.

 

در کنار فعالیت ها و خدمات مهندسی یاد شده و بر اساس هدف توسعه محصولات دانش بنیان، شرکت اقدام به برنامه ریزی جهت دستیابی به دانش فنی مورد نیاز برای محصولات منتخب نموده است. در حال حاضر اکسترودرهای دو مارپیچ و همچنین گیربکس های صنعتی از مهمترین محصولات توسعه یافته در این شرکت می باشد. با توجه به توسعه فنی این محصولات، این شرکت با تخصیص بخشی از بدنه متخصص خود به این محصولات، اقدام به تولید پر تیراژ این محصولات نموده است. این امر شامل به کارگیری دانش و تجربه موجود در شرکت به منظور توسعه تنوع و کیفیت محصولات در کنار برنامه ­ریزی و پیاده­سازی سیاست­های بازاریابی و تعاملی شرکت می ­باشد.

ما با وقوف بر اهمیت تعامل و ارتباط موثر با مشتریان و همچنین اطلاعات دقیق از آخرین تغییرات و نیازمندی­های آن­ها، سیاست ­های زیر را در حوزه تعامل با مشتریان سرلوحه قرار داده ایم.

-          بررسی دقیق و مداوم نیازمند­ی های صنعت و مشتریان.

-         بررسی بازار تکنولوژی جهانی به منظور ارایه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان با به­کارگیری تکنولوژی روز.

-         ایجاد و توسعه شبکه قوی در زمینه تامین و ارایه خدمات پس از فروش.

چارت سازمانی